Мікс

 

Сайт фермерських продуктів

Меди BEENUT

 

Гастрономічні набори Gourmet Box

 

Каталог великодньої випічки L`eclair

Протеїни Willmax

Кондитерська Sweets Premium

Ресторан Zi` Nannina

(о.Іскья, Італія)

 

ФУД ФОТОГРАФ ТА ФУД СТИЛІСТ КИЇВ

Займаючись оформленням меню або рекламного банера, багато хто стикається з необхідністю сфотографувати страви або окремі продукти так, щоб вони виглядали максимально яскраво, природно та привабливо. В цьому випадку варто звернутися до food стиліста, який правильно підготує самі страви, а також підбере декор, що підходить по стилістиці.

Саме тому, роблячи фото страв, намагаюся сконцентруватися на структурі їх компонентів. Наприклад, особливо виділити волокнисту м’якоть персика або підкреслити глянсову поверхню солодкого крему. Такий прийом дозволяє фотографії виглядати більш «смачно» та цікаво, зачаровує та привертає увагу.

Як фуд фотограф, я володію повним спектром навичок для коректного оформлення продуктів, яке дає можливість підготувати барвистий та сучасний натюрморт, що поєднує в собі палітру помітних, але приємних оку, фарб.

Послуги професійного food фотографа у Києві

Фотозйомка їжі – це простір для експериментів та неординарних рішень. Тому цей напрямок – один із найулюбленіших і значущих для мене. Якщо ви захочете замовити фотосесію у фуд фотографа у такому форматі, то будьте впевнені, що для вас буде створено абсолютно оригінальний та унікальний проект, який дозволить отримати соковиті та насичені фотографії для вашого меню чи рекламної продукції будь-яких типів.

Close
Your custom text © Copyright 2024. All rights reserved.